Brzeska

Instruktorzy

Aleksandra Kostyk

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie o kierunku Turystyka i Rekreacja.

Od lipca 2011 roku jest dyplomowanym instruktorem Zumby, a w marcu 2014 roku obroniła dyplom na Instruktor Tańca Jazzowego (Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki), w tym również czasie uzyskała dyplom i licencję instruktora pole dance fitness.

Osiągnięcia i tytuły: 2 miejsce na V Mistrzostwa Esensai kategoria „Open Solo” – 30.01.2016 Gdańsk 3 miejsce podczas Międzynarodowych Zawodach Pole Art Experience kat. Professional – 09.03.2019 Opole 2 miejsce na III Mistrzostwach Polski Pole Sport IPSF Artistic Pole kat. Profesjonalistki Seniorki – 31.03.2019 Katowice

Klaudia Chilińska

Od najmłodszych lat związana z różnymi sportami. Jako mała dziewczynka Klaudia trenowała akrobatykę, siatkówkę, lekkoatletykę, jak więc widać, żadna dziedzina sportu nie jest dla niej wyzwaniem.

Pole dance trenuje od stycznia 2016 roku, a już po półtora roku zaczęła dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi, prowadząc własne zajęcia. Klaudia nieustannie rozwija swoje umiejętności w dziedzinie Pole Dance, a do tego stara się zarazić innych swoją pasja!

Jej motto: „Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy”.

Agata Jarzębowska

Jest wielokrotną mistrzynią Polski Pole Sport – tytuł ten zdobyła cztery razy z rzędu w latach 2013-2017. Dzięki zwycięstwom w krajowych zawodach trzykrotnie zakwalifikowała się do mistrzostw Europy Pole Sport, organizowanych przez World Association Air Power Athletics, które wygrała w 2015 roku.

Pracuje jako instruktor pole dance od 2011 r. W tym samym roku ukończyła kurs instruktora fitness i otrzymała certyfikat wydany przez Ministerstwo Sportu. W 2012 roku, podczas swojego debiutu na zawodach pole dance, zdobyła tytuł II wicemistrzyni Polski, jednocześnie uzyskując mistrzowską klasę sportową Polskiego Związku Tańca Sportowego. W grudniu 2017 roku Agata zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w Akrobatyce Powietrznej w kategorii solistki profesjonalistki.

Poza kursami stacjonarnymi (zarówno dla grup początkujących, jak i zaawansowanych) Agata prowadzi szkolenia dla instruktorów oraz warsztaty w wielu miastach w Polsce. Na zajęciach zawsze dostosowuje poziom ćwiczeń do umiejętności grupy.

Paweł Kułaga

Karolina Banaszek

Karolina zaczęła przygodę z cyrkiem zaraz po maturze. Początkowo treningi były dla niej ciekawą formą spędzania czasu, która z czasem przerodziła się w pasję.

Jest absolwentką Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej (PSSC) w Warszawie. Specjalizuje się w tańcu charakterystycznym, na linie pionowej i trapezie tanecznym. Jako dziecko trenowała wyczynowo łyżwiarstwo figurowe. Uczęszczała też na naukę tańca oraz zajęcia z zakresu gry aktorskiej. Po szkole cyrkowej rozpoczęła studia na Akademii Muzycznej w Łodzi, studiuje choreografię i techniki tańca.

Przez 6 lat była członkiem i współtwórcą duetu Tarantuella. Aktualnie Karolina skupia się na występach solo.

Współpracuje z grupami taneczno-akrobatycznymi OCELOT, KEJOS THEATER, KAJALIS, oraz innymi absolwentami PSSC. Od paru lat jest instruktorką tańca pole dance.

Ewa

Ewa to certyfikowany instruktor pole dance na poziomie BASIC i INTERMEDIATE oraz stretchingu. Cały czas pogłębia swoją wiedzę u instruktorów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Ewa powadzi zajęcia pole dance, exotic oraz stretching.